• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
 • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
 • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
 • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky Ceny a Rezervace
Garance nejlepší ceny
Příjezd 18
09 21
Odjezd 18
09 21
Počet dospělých
Počet dětí

Všeobecné a storno podmínky

Všeobecné, platební a storno podmínky

Příjezd a odjezd:

Centrální recepce pro všechny hotely Spa Resortu Libverda se nachází v Hotelu Nový Dům. Zde probíhá přihlášení k pobytu (check-in, od 14:00) i odhlášení (check-out, do 10:00). Dřívější check-in a pozdnější check-out je po domluvě a za poplatek.

Identifikační pásky:

Při Vašem příjezdu a registraci na recepci Vám bude připnuta ID páska, která Vás opravňuje čerpat zakoupené služby ve Spa Resortu Libverda.

Klientovi není možné poskytnout ID pásku bez pevného uzavření na ruku. Jedná se o jednoznačnou identifikaci klienta Spa Resortu Libverda.  

ID pásky máme rozděleny barevně dle druhu stravy a stravovacího sálu. Stravovací sály jsou u vstupu barevně označeny.

Klientům jsou na základě této ID pásky poskytovány ZDARMA vstupy na prohlídky, kulturní a společenské akce pořádané Spa Resortem Libverda (pokud v kulturním kalendáři resortu není uvedeno jinak).

ID páska je obsluhou recepce připevněna na zápěstí ruky a klient ji má po celou dobu pobytu. Při úmyslném poškození nebo ztrátě je účtován poplatek 5.000 Kč.

Pásky jsou z anti alergenního materiálu jsou voděodolné a je možné je bez omezení používat v rámci všech procedur.

Tato identifikace nám pomůže v dalším zkvalitňování poskytovaných služeb.

Storno podmínky:

Pobyty do 4 nocí včetně a hotelové ubytování:

Storno ve Spa Resortu Libverda by mělo být provedeno MINIMÁLNĚ 48 HODIN před předpokládaným časem Vašeho příjezdu. V případě pozdějšího storna Vám bude účtován poplatek ve výši 100% částky za první noc pobytu. 

Pobyty od 5 nocí výše: 

 • Při zrušení nebo zkrácení pobytu v době 21 - 15 dní před příjezdem, bude účtováno 25% ceny všech objednaných služeb
 • Při zrušení nebo zkrácení pobytu v době 14 - 8 dní před příjezdem, bude účtováno 50% ceny všech objednaných služeb. 
 • Při zrušení nebo zkrácení pobytu v době 7 a méně dní před příjezdem, bude účtována plná cena za všechny objednané služby.  

Jako garance je požadovaná kreditní karta nebo záloha. 

Chcete-li zrušit svou rezervaci, je nutné ji zrušit on-line, e-mailem nebo se případně obraťte na oddělení rezervací v hotelu, pro potvrzení zrušení. 

Pokud storno neprovedete, bude Vám účtován storno poplatek dle storno podmínek (platí i pro hotelové ubytování). Deposit/rezervační poplatek je nevratný.

 

Pobyty realizované v období 20. 12. - 1. 1. je nutné uhradit nejdéle do 30. 11., v opačném případě může být Vaše rezervace zrušena.

V případě stornování služeb (pobytu) pro období pobytu 20. 12. - 1. 1. činí stornopoplatek:

 • do 30 dní před nástupem: bez stornopoplatku
 • 29–21 dní před nástupem: 10 % z celkové ceny pobytu, min. 500 Kč
 • 20–8 dní před nástupem: 30 % z celkové ceny pobytu, min. 500 Kč
 • 7–2 dny před nástupem: 50 % z celkové ceny pobytu, min. 500 Kč
 • 2–0 dní před nástupem a nenastoupení: 100 % z celkové ceny pobytu

Chcete-li zrušit svou rezervaci, je nutné ji zrušit on-line, emailem nebo se případně obraťte na oddělení rezervací v hotelu pro potvrzení zrušení.

Lázeňské pobyty

Platnost rezervace komplexní nebo příspěvkové lázeňské péče je v období 1. 6. - 30. 9. podmíněna uhrazením zálohy ve výši 1.000 Kč se splatností do 14 dnů od rezervace klienta. 

Pokud bude rezervace klientem zrušena, vznikne společnosti LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. nárok na smluvní pokutu, a to ve výši uhrazené zálohy, a na zaplacení smluvní pokuty je společnost LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. oprávněna započítat od klienta uhrazenou zálohu. 

V případě nastoupení klienta na takto rezervovanou lázeňskou péči bude uhrazená záloha vrácena, nebo započtena vůči doplatkům na klientem objednané a poskytnuté služby.

Vouchery

Spa Resort Libverda nabízí k zakoupení vouchery (dárkové poukazy). Voucher může být vystaven na konkrétní pobyt, proceduru, jméno (obdarovaného) anebo hodnotu. Standardní doba platnosti voucheru je 6 měsíců. 

Po uhrazení Vám jej pošleme e-mailem. Pokud si přejete zaslání poštou, bude účtováno poštovné ve výši 200 Kč.

Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze. 

V případě uplynutí doby platnosti voucheru je možné požádat o jeho prodloužení. Poplatek za prodloužení činí 200 Kč za každé 2 měsíce doby prodloužení.


Online platba

Rezervaci a dárkový voucher je možné uhradit online přes platební bránu anebo přímým bankovním převodem. Poskytovatelem této služby je společnost ComGate Payments, a.s., kam můžete směrovat i dotazy k platbám, případně reklamace: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora,comgate,cz anebo tel: +420 228 224 267.

Možné platební metody - platby kartou (doplnění údajů z platební karty) a platebními tlačítky bank (přesměrování na Vaši banku a tzv. okamžitá platba).


Nekuřácké prostory

Všechny pokoje i prostory lázeňských budov jsou nekuřácké. V případě porušení může být účtována pokuta 2.000 Kč, která je splatná v den odjezdu hosta z Resortu.

V případě, že se jedná o komplexní či příspěvkovou lázeňskou péči plně nebo zčásti hrazenou zdravotní pojišťovnou a dochází k opakovanému porušení zákazu kouření, pobyt hosta může být ukončen a následně je informována zdravotní pojišťovna.