• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat

Pro lékaře

Pro lékaře


5 důvodů, proč poslat pacienty do Lázní Libverda

Unikátní uhličitá koupel

Jedinečné minerální prameny hydrogenuhličitano-hořečnatovápenatého typu se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité jsou hypotonické, studené a mají celou řadu léčebných vlastností.

Díky oxidu uhličitému, který se vstřebává přes kůži do krevního oběhu, jsou nejlepším přírodním prostředkem k rozšiřování cév. Po sérii uhličitých koupelí dochází ke zlepšení prokrvení srdce, mozku, ke snížení a stabilizaci zvýšeného krevního tlaku, k úpravě látkové výměny a vyplavování jejích produktů.

Okamžitým efektem uhličitých koupelí je odstranění zvýšeného svalového napětí a celkové osvěžení organismu. 

Široké spektrum léčených onemocnění

Léčíme onemocnění pohybového aparátu, onkologická, neurologická a kardiologická onemocnění i cukrovku. Staráme se také o pacienty po výměnách kloubních náhrad.

Špičkové léčebné procedury

Každoročně pořizujeme nové přístroje, abychom pacientům dokázali poskytnout tu nejmodernější péči (například elektroléčebné přístroje značky BTL). Nabízíme téměř sto léčebných a wellness procedur, takže dokážeme poskytnout individuální a vysoce specializovanou léčbu různých obtíží.

Odpočinek a klid v srdci jizerskohorské přírody

Lázně Libverda léčí nejen procedurami, ale i přírodou, jíž jsou obklopeny. Nabízí čistý vzduch, klid a spoustu možností k nerušeným procházkám. Na své si přijdou také aktivní pacienti, kteří mohou využít řadu příležitostí k letním i zimním sportovním aktivitám.

Řada spokojených klientů

Pacienti jsou u nás velmi spokojeni, a rádi a opakovaně se vracejí. Je to zejména díky našemu rodinnému přístupu a ochotným zaměstnancům, kteří mají srdce na dlani a vždy se snaží vyjít vstříc. Důkazem jsou četné pozitivní recenze na webu i sociálních sítích. 


Kam dál?

Léčení a indikace


Léčebný zdroj
Léčebné procedury


Typy úhrad
Pojišťovny & dokumenty


Kontakt & tým
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Jsme k dispozici na kontaktu:
+420 605 407 700 
obchod,lazne-libverda,cz