• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky Ceny a Rezervace
Garance nejlepší ceny
Příjezd 16
10 21
Odjezd 16
10 21
Počet dospělých
Počet dětí

Wellness & Léčení

Wellness & Léčení

Hostům resortu je k dispozici jak Léčebné a rehabilitační centrum Libverda s využitím přírodních léčivých zdrojů se širokou škálou procedur,
tak i příjemné Wellness Centrum Jizera.

                                                                      

Wellness Centrum Jizera 

Načerpejte energii a zbavte se stresů v našem Wellness Centru Jizera za doprovodu příjemné relaxační hudby. Odpočiňte si v příjemném prostředí a svěřte se do péče našich zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace.

Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat můžete v sauně, vířivce  či dalších léčebných procedurách z nabídky níže. V našem resortu je Vám také k dispozici fitness centrum, z něhož je překrásný výhled na nejvyšší horu Jizerských hor, Smrk.

Otevírací doba Wellness centra Jizera: denně od 8:00 do 20:00.

 

 

Léčebné a rehabilitační centrum Libverda

Spa Resort Libverda pečuje převážně o klienty s potížemi pohybového aparátu, pooperačních stavů páteře, kloubních náhrad a pacienty s onemocněním srdce, krevního oběhu a cév.         

Nedílnou součástí terapie jsou rašelinové obklady, vířivé, přísadové koupele, různé druhy masáží (klasické, reflexní, podvodní), cvičení v bazénu, mobilizační techniky, cvičení s fyzioterapeuty, cvičení na přístrojích, motodlahy, elektroléčba a další.

Léčba je určena a upravena každému pacientovi dle vstupní lékařské prohlídky anebo na základě doporučení revizních a odborných lékařů.

V Lázních Libverda dochází k maximálnímu využívání účinků místních minerálních pramenů, zejména k uhličitým koupelím. Minerální prameny jsou hydrogenuhličitano-hořečnatovápenatého typu se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité. Jsou hypotonické a studené. Průměrný obsah oxidu uhličitého je 2400 mg/l. Pro ostatní procedury a léčebné metody je používáno moderní vybavení a nejnovější léčebné postupy.

Otevírací doba Léčebného a rehabilitačního centra Libverda: pondělí - sobota od 7:00 do 15:30.

 

Nový bazén 

V současnosti probíhá celková rekonstrukce budovy uhličitých koupelí a bazénu. Budou na Vás čekat nové prostory a služby:

  • bazén s protiproudem
  • uhličité koupele
  • přísadové koupele
  • masáže
  • parafínové zábaly
  • Kneippův chodník
  • sauna a pára

Z toho důvodu je nyní bazén uzavřen. V případě potřeby je možné využít krytý bazén v Novém Městě pod Smrkem  (7 km) nebo venkovní koupaliště v Novém Městě pod Smrkem, Hejnicích či Raspenavě.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás:

+420 482 368 100 - 102 (obchodní oddělení, v pracovní dny 7:00 - 15:30)
+420 482 368 111 (recepce, nonstop)
nebo emailové adrese
info@lazne-libverda.cz