• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky Ceny a Rezervace
Garance nejlepší ceny
Příjezd 25
06 24
Odjezd 25
06 24
Počet dospělých
Počet dětí

Welless & Léčení

Welless & Léčení

Hostům resortu je k dispozici jak léčebné a rehabilitační centrum s využitím přírodních léčivých zdrojů se širokou škálou procedur, tak i příjemné Wellness Centrum Jizera. Doporučujeme procedury objednávat s časovým předstihem. 

                                                                      

Wellness Centrum Jizera 

Načerpejte energii a zbavte se stresů v našem Wellness Centru Jizera za doprovodu příjemné relaxační hudby. Odpočiňte si v příjemném prostředí a svěřte se do péče našich zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace. Užít si můžete zcela nový bazén, saunu, páru a uhličité koupele.

Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat můžete v sauně, vířivce či dalších léčebných procedurách z nabídky níže. V našem resortu je Vám také k dispozici fitness centrum, z něhož je překrásný výhled na nejvyšší horu Jizerských hor, Smrk.

Otevírací doba Wellness centra Jizera: denně od 8:00 do 20:00.

 

Léčebné a rehabilitační centrum Libverda

Spa Resort Libverda pečuje převážně o klienty s potížemi pohybového aparátu, pooperačních stavů páteře, kloubních náhrad a pacienty s onemocněním srdce, krevního oběhu a cév.         

Nedílnou součástí terapie jsou rašelinové obklady, vířivé, přísadové koupele, různé druhy masáží (klasické, reflexní, podvodní), cvičení v bazénu, mobilizační techniky, cvičení s fyzioterapeuty, cvičení na přístrojích, motodlahy, elektroléčba a další.

Léčba je určena a upravena každému pacientovi dle vstupní lékařské prohlídky anebo na základě doporučení revizních a odborných lékařů.

V Lázních Libverda dochází k maximálnímu využívání účinků místních minerálních pramenů, zejména k uhličitým koupelím. Minerální prameny jsou hydrogenuhličitano-hořečnatovápenatého typu se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité. Jsou hypotonické a studené. Průměrný obsah oxidu uhličitého je 2400 mg/l. Pro ostatní procedury a léčebné metody je používáno moderní vybavení a nejnovější léčebné postupy.

Otevírací doba Léčebného a rehabilitačního centra Libverda: pondělí-sobota od 7:00 do 15:30.

 

Wellness centrum s bazénem

V historické budově na kolonádě naleznete bazén o rozměrech 12x4 m, hvězdné nebe, osvícený Kneippův chodník, finskou saunu a parní saunu. 

Otevírací doba bazénu: pondělí-pátek od 7:00 do 15:30 výhradně pro hosty resortu.

Vstup do centra pro veřejnost pondělí–pátek 16:00-20:00, víkend 11:00-15:00 a 16:00-20:00.

 

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás:

Rezervační oddělení +420 482 368 100 - 103 (v pracovní dny 7:00 - 17:00)
Rozpis procedur +420 482 368 657, 737 862 794 (v pracovní dny 7:00 - 15:30)
Recepce +420 482 368 111 (nonstop)

nebo emailové adrese 
info@lazne-libverda.cz