• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky Ceny a Rezervace
Garance nejlepší ceny
Příjezd 26
05 24
Odjezd 26
05 24
Počet dospělých
Počet dětí

Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete?

 

Autem


Cestujete-li směrem od Prahy po dálnici a rychlostní silnici R35, je Liberec vzdálen přibližně 100 km od hlavního města. Po projetí Libercem Vás ukazatele navedou směrem na Frýdlant v Čechách, a to po silnici I. třídy č. 13. Jednou možností je pokračovat až do Frýdlantu, odkud jsou Lázně Libverda vzdáleny 12 km. Kratší varianta je odbočit za Libercem (v Mníšku) na Oldřichov v Hájích a pokračovat přes Rapenavu do Lázní Libverda čp. 2 (vzdálenost od Liberce 26 km).

Při cestě z Ústí nad Labem,
vede k Liberci silnice I. třídy č. 13 přes Děčín a Cvikov; 10 km před Libercem - ve městě Chrastava odbočíte na Frýdlant v Čechách, odkud se přímo přes Raspenavu dostanete k nám do lázní.

Z východních Čech, ze směru Hradec Králové,
dojedete do Liberce přes města Hořice a Jičín a doprava z Liberce je totožná jako v případě cesty z Prahy.

Vlakem


Na hlavní rychlíkové tratě vedoucí do Liberce navazuje regionální vlaková doprava. Pravidelnými spoji směr Frýdlant v Čechách (Černousy) se dostanete do již zmiňované Raspenavy, právě odsud je vedena lokální trať do Hejnic (Bílého Potoka pod Smrkem). Hejnice samotné se nacházejí pouhý kilometr od lázeňského komplexu.
Pro zjištění kombinací dopravních prostředků a nalezení přípojů z ostatních dopravních uzlů Vám jistě poslouží portál operující s daty veškerých meziměstských, příměstských, ale i městských linek - www.jizdnirady.cz

Autobusem


Doprava ve Frýdlantském výběžku je zajištěna komplexní autobusovou dopravou a do lázní jezdí přímé linky z Liberce. Spoje mířící do Frýdlantu ovšem mají též návaznost na lokální přípoje jedoucí přes Lázně Libverda, a tak se k nám dostanete i v toleranci 1 přestupu.
Pro zjištění kombinací dopravních prostředků a nalezení přípojů z ostatních dopravních uzlů Vám jistě poslouží portál operující s daty veškerých meziměstských, příměstských, ale i městských linek - www.jizdnirady.cz

Lázeňským taxi


Lázně Libverda poskytují svým hostům celou škálu služeb, jež zpříjemňují a ulehčují zákazníků pobyt u nás. V naší nabídce se tak nachází i „lázeňské taxi“, jehož služeb mohou využít jednotlivci stejně jako skupiny až o 8 osobách. Při včasné rezervaci (pomocí kontaktního telefonu 482 368 111, eventuelně e-mailu recepce@lazne-libverda.cz) Vás odvezeme například do Prahy a zpět.