• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
 • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
 • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
 • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky Ceny a Rezervace
Garance nejlepší ceny
Příjezd 27
09 23
Odjezd 27
09 23
Počet dospělých
Počet dětí

Aktuality

Aktuality ze Spa Resortu Libverda

Z čeho můžete aktuálně vybírat:

Doporučujeme vždy rezervaci dopředu. V době mezi rezervací a pobytem (nebo během něj) se může přihodit řada nečekaných událostí. Abyste se tím nemuseli trápit, nabízíme Vám možnost sjednání pojištění storna pobytu. Detaily naleznete ZDE.Abyste se nemuseli limitovat počtem ani kvalitou dovolených, nabízíme Vám skvělou 20% slevu na pobytové balíčky v pokojích Superior, Apartmá a DeLuxe. Platí pro pobyty 1. 8. - 31. 10. 2023 s rezervací pobytu do 30. 9. 2023. Při rezervaci použijte promo kód SLEVA20. Těšíme se na vás!*

*Platí při rezervaci pobytového balíčku do 30. 9. 2023 a pobytu do 31. 10. 2023. Platí pouze pro přímé rezervace – při telefonické a e-mailové rezervaci je nutné dopředu uvést heslo „SLEVA20“, při rezervaci na webu www.lazne-libverda.cz se pak heslo „SLEVA20“ uvede do kolonky Zadejte promo kód. V případě vyčerpání kapacit může být akce ukončena předčasně. Nelze kombinovat s dalšími slevami či zaměstnaneckými benefity. Nelze nárokovat zpětně.AKČNÍ PROMO KÓDY NA SLEVU

Rezervace na našem webu je vždy nejvýhodnější. Využijte některý z níže uvedených promo kódů pro rezervaci na našem webu anebo nás kontaktujte telefonicky či přes e-mail na kontaktech uvedených na konci této stránky a my Vám rádi pomůžeme. 

Získejte slevu 5 % při rezervaci na našem webu. Stačí zadat promo kód "LIBVERDA" pro pobyt v jakýkoli termín i pobyt. Tuto slevu lze uplatnit na jakýkoli pobytový balíček i na hotelové ubytování.

Získejte slevu 10 % pro pobytové balíčky 16. 1. - 31. 3. Stačí zadat promo kód "ZIMA". Lze uplatnit na libovolný pobytový balíček v tomto období.

Získejte slevu 10 % pro pobytové balíčky 1. 11. - 19. 12. Stačí zadat promo kód "PODZIM". Lze uplatnit na libovolný pobytový balíček v tomto období.

Slevy nelze vzájemně kombinovat ani s dalšími slevami či zaměstnaneckými programy.


Přijeďte k nám na léčebné pobyty, wellness i turistiku. V našich lázních můžete očekávat:

 • klidné a malebné prostředí v srdci Jizerských hor,
 • celou řadu léčebných a wellness procedur, které uleví Vašemu tělu i duši,
 • zcela nové suché masážní vany,
 • možnost aktivního vyžití v podobě turistiky, do 20 km Polsko a Německo,
 • nadstandardní péči zkušeného a příjemného personálu,
 • změnu termínu rezervace bez jakéhokoliv poplatku.

Bazén a uhličité koupele v novém

Otevřeli jsme pro vás zcela nový bazén i prostory uhličitých koupelí. Užít si můžete vymazlený rehabilitační bazén 12x4 m, Kneippův chodník, saunu, páru, uhličité koupele, masáže a parafínové nátěry. To vše ve zcela novém moderním podání s luxusními prvky náležícími k našim lázním - mramorovým sochám, empírovým sloupům a nebem plným hvězd. Dovolujeme si upozornit, že:

 • v období Vánoc a Silvestra mohou být v Hotelu Nový Dům, který je standardně určen jen pro dospělé, ubytovány i rodiny s dětmi. V tomto období u nás není možná léčba komplexní a příspěvkové lázeňské péče, a tak věříme, že naši malí hosté nebudou nikoho rušit. 
 • poslední den, kdy lze absolvovat komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči v tomto roce, je 23. 12. 2023, poté dáme našim lékařům prostor na zasloužený odpočinek. Nebojte, i přes Vánoce a Silvestra si můžete vybrat z nabídky pobytových balíčků nebo hotelového ubytování
 • uzavírka lázní (z technických důvodů) je naplánována 3. 1. 2024 - 10. 1. 2024. V této době není možné se u nás ubytovat. Budeme se na Vás těšit od 11. 1. 2024, a to včetně pobytů komplexní a příspěvkové lázeňské péče.


Poplatek z pobytu pro rok 2023 činí 30 Kč/noc. Od poplatku jsou osvobozeni klienti komplexní lázeňské péče, mladší 18 let, držitelé průkazu ZTP/P a její průvodce.Rádi bychom se omluvili za probíhající rekonstrukce. Zásadní novinkou bude nová kolonáda, jejíž rekonstrukce již započala. S ohledem na skutečnost, že se jedná o kulturní památku, bude rekonstrukce časově náročná. Pevně věříme, že kvalitní procedury a přátelský personál Vám vše vynahradí a odvezete si jen příjemné zážitky.


Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.
Kam dál?

  

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte:

Email: rezervace,lazne-libverda,cz nebo info,lazne-libverda,cz

Tel. (po-pá, 7-15): 731 640 652, 734 236 999, 731 663 757.

(v případě nepřijetí hovoru prosíme o strpení, zavoláme zpět)V současnosti podporujeme tyto organizace: