• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
 • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
 • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
 • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky Ceny a Rezervace
Garance nejlepší ceny
Příjezd 10
12 22
Odjezd 10
12 22
Počet dospělých
Počet dětí

Aktuality

Aktuality ze Spa Resortu Libverda

Z čeho můžete aktuálně vybírat:

 • ubytování pro pojištěnce - komplexní lázeňská péče a příspěvková lázeňská péče; léčba je možná do 23. 12. 2022, poté od 16. 1. 2023;
 • léčebný pobyt - obsahuje vstupní lékařskou konzultaci a léčebné procedury; přes Vánoce a Silvestra je možný nástup na pobyt 23., 26., 27. a 28. 12. (přítomen lékař);
 • wellness pobyt - výběr pobytů od 2 nocí s wellness procedurami; kdykoli vyjma 3. - 15. 1. 2023 (provozní odstávka);
 • hotelové ubytování - výběr ze 4 hotelů a pobyty od 1 noci s možností dokupu procedur, při pobytu přes Vánoce a Silvestra zahrnuje cena i slavnostní večeři. Při rezervaci na 7-14 nocí na našem webu získáte slevu 10 %.

AKČNÍ NABÍDKY PRO ZIMNÍ SEZÓNU

Jsme přesvědčeni, že je u nás krásně i v zimě. Abychom náš názor propojili s Vaší radostí, připravili jsme si pro Vás tyto akční nabídky:

 1. Využijte poslední volná místa se slevou 15 % pro Vánoční pobyt a Silvestrovský pobyt. V rámci rezervace zadejte promo kód SLEVA15 a cena se Vám automaticky poníží. Anebo si o slevu řekněte napřímo, na níže uvedených kontaktech. 
 2. FIRST MINUTE 20 % SLEVA – rezervujte si pobytový balíček do 31. 12. 2022 s termínem pobytu v období od 16. 1. do 31. 3. 2023, v rámci rezervace zadejte promo kód FIRSTMINUTE (psáno dohromady) a získejte 20% slevu z ceníku vedlejší sezóny na všechny pobytové balíčky (kromě Seniorského pobytu). Cena se Vám automaticky poníží. Anebo si o slevu řekněte napřímo, na níže uvedených kontaktech. 
 3. DALŠÍ 10% SLEVA PRO SENIORY - rezervujte si Seniorský pobyt 60+ do 31. 12. 2022 s termínem pobytu v období od 16. 1. do 31. 3. 2023, v rámci rezervace zadejte promo kód FIRSTMIN (psáno dohromady) a získejte 10% slevu z ceníku vedlejší sezóny na tento pobyt. Cena se Vám automaticky poníží. Anebo si o slevu řekněte napřímo, na níže uvedených kontaktech. 

Tyto slevy nelze dále kombinovat s jinými slevami, věrnostními ani zaměstnaneckými programy.


DALŠÍ PROMO KÓDY NA SLEVU

Rezervace na našem webu je vždy nejvýhodnější. Využijte některý z níže uvedených promo kódů pro rezervaci na našem webu anebo nás kontaktujte telefonicky či přes e-mail na kontaktech uvedených na konci této stránky a my Vám rádi pomůžeme. 

Získejte slevu 5 % při rezervaci na našem webu. Stačí zadat promo kód "LIBVERDA" pro pobyt v jakýkoli termín i pobyt. Tuto slevu lze uplatnit na jakýkoli pobytový balíček i na hotelové ubytování.

Získejte slevu 10 % pro pobytové balíčky 16. 1. - 31. 3. Stačí zadat promo kód "ZIMA". Lze uplatnit na libovolný pobytový balíček v tomto období.

Získejte slevu 10 % pro pobytové balíčky 1. 11. - 19. 12. Stačí zadat promo kód "PODZIM". Lze uplatnit na libovolný pobytový balíček v tomto období kromě Pobytu s lázeňským voucherem.


Přijeďte k nám na léčebné pobyty, wellness i turistiku. V našich lázních můžete očekávat:

 • klidné a malebné prostředí v srdci Jizerských hor,
 • celou řadu léčebných a wellness procedur, které uleví Vašemu tělu i duši,
 • zcela nové suché masážní vany,
 • stylový Restaurant Valdštejn oceněný prestižním certifikátem CzechSpecials,
 • možnost aktivního vyžití v podobě turistiky, do 20 km Polsko a Německo,
 • nadstandardní péči zkušeného a příjemného personálu,
 • změnu termínu rezervace bez jakéhokoliv  poplatku.

Nový bazén a uhličité koupele otevřeny!

Otevřeli jsme pro vás zcela nový bazén i prostory uhličitých koupelí. Užít si můžete na vymazlený rehabilitační bazén 12x4 m, Kneippův chodník, saunu, páru, uhličité koupele, masáže a parafínové nátěry. To vše ve zcela novém moderním podání s luxusními prvky náležícími k našim lázním - mramorovým sochám, empírovým sloupům a nebem plným hvězd. 
Poplatek z pobytu pro rok 2022 a 2023 činí 30 Kč/noc.


Provozní odstávka

Z provozních důvodů budou celé lázně 3. 1. - 15. 1. 2023 uzavřeny. 


Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.
Kam dál?

  

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte:

Email: rezervace,lazne-libverda,cz nebo info,lazne-libverda,cz

Tel. (po-pá, 7-15): 731 640 652, 734 236 999, 731 663 757.

(v případě nepřijetí hovoru prosíme o strpení, zavoláme zpět)V současnosti podporujeme tyto organizace: