• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky Ceny a Rezervace
Garance nejlepší ceny
Příjezd 30
03 23
Odjezd 30
03 23
Počet dospělých
Počet dětí

Aktuality

Aktuality ze Spa Resortu Libverda

Z čeho můžete aktuálně vybírat:


O Velikonocích už máme poslední volné pokoje pouze v Hotelu Nový Dům, vybrat si můžete libovolný balíček anebo hotelové ubytování, avšak doporučujeme včasnou rezervaci. Pokud máte zájem o ostatní hotely, informujte se prosím na rezervačním oddělení, zda se nějaký pokoj uvolnil.

AKČNÍ PROMO KÓDY NA SLEVU

Rezervace na našem webu je vždy nejvýhodnější. Využijte některý z níže uvedených promo kódů pro rezervaci na našem webu anebo nás kontaktujte telefonicky či přes e-mail na kontaktech uvedených na konci této stránky a my Vám rádi pomůžeme. 


Dovolte nám s Vámi sdílet jarní potěšení, snížili nám ceny energií, čímž jsme snížili náklady, a teď velice rádi snížíme ceny i Vám. V dubnu si tak můžete vybrat ze dvou pobytů se skvělou slevou 20 %. Volit můžete mezi léčebným pobytem Lázně za zkoušku v minimální délce 7 nocí v jakémkoli hotelu a pokoji anebo wellness pobytem ideálním pro začátek jara - Aktivní dovolená na 2 noci v Hotelu Nový Dům. Slevu lze uplatnit pro pobyt 1. 4. - 30. 4. 2023. Při online rezervaci stačí zadat do kolonky "Zadejte promo kód / voucher" kód LNZ20 pro Lázně na zkoušku anebo SLEVA20 pro Aktivní dovolenou, nebo nám kód řekněte při telefonické či e-mailové rezervaci.

Získejte slevu 5 % při rezervaci na našem webu. Stačí zadat promo kód "LIBVERDA" pro pobyt v jakýkoli termín i pobyt. Tuto slevu lze uplatnit na jakýkoli pobytový balíček i na hotelové ubytování.

Získejte slevu 10 % pro pobytové balíčky 16. 1. - 31. 3. Stačí zadat promo kód "ZIMA". Lze uplatnit na libovolný pobytový balíček v tomto období.

Získejte slevu 10 % pro pobytové balíčky 1. 11. - 19. 12. Stačí zadat promo kód "PODZIM". Lze uplatnit na libovolný pobytový balíček v tomto období.

Slevy nelze vzájemně kombinovat ani s dalšími slevami či zaměstnaneckými programy.


Přijeďte k nám na léčebné pobyty, wellness i turistiku. V našich lázních můžete očekávat:

  • klidné a malebné prostředí v srdci Jizerských hor,
  • celou řadu léčebných a wellness procedur, které uleví Vašemu tělu i duši,
  • zcela nové suché masážní vany,
  • stylový Restaurant Valdštejn oceněný prestižním certifikátem CzechSpecials,
  • možnost aktivního vyžití v podobě turistiky, do 20 km Polsko a Německo,
  • nadstandardní péči zkušeného a příjemného personálu,
  • změnu termínu rezervace bez jakéhokoliv  poplatku.

Bazén a uhličité koupele v novém

Otevřeli jsme pro vás zcela nový bazén i prostory uhličitých koupelí. Užít si můžete vymazlený rehabilitační bazén 12x4 m, Kneippův chodník, saunu, páru, uhličité koupele, masáže a parafínové nátěry. To vše ve zcela novém moderním podání s luxusními prvky náležícími k našim lázním - mramorovým sochám, empírovým sloupům a nebem plným hvězd. 
Poplatek z pobytu pro rok 2023 činí 30 Kč/noc.Rádi bychom se omluvili za probíhající rekonstrukce. V roce 2023 je také plánována oprava kolonády. S ohledem na skutečnost, že se jedná o kulturní památku, bude rekonstrukce časově náročná. Pevně věříme, že kvalitní procedury a přátelský personál Vám vše vynahradí a odvezete si jen příjemné zážitky.


Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.
Kam dál?

  

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte:

Email: rezervace,lazne-libverda,cz nebo info,lazne-libverda,cz

Tel. (po-pá, 7-15): 731 640 652, 734 236 999, 731 663 757.

(v případě nepřijetí hovoru prosíme o strpení, zavoláme zpět)V současnosti podporujeme tyto organizace: