• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky Ceny a Rezervace
Garance nejlepší ceny
Příjezd 28
02 20
Odjezd 28
02 20
Počet dospělých
Počet dětí

Aktivity léto

Léto

 

Tenis

Pro sportovní nadšence nabízíme využití tří tenisových kurtů přímo v areálu Spa Resortu Libverda. Rakety i míčky si můžete zapůjčit na recepci. Kurty jsou dostupné i pro veřejnost. Rezervovat můžete dopředu na telefonu +420 482 368 111.

Minigolf

Zábava pro jednotlivce i rodiny na 18 stanovištích, dostupné i pro veřejnost. Hole jsou k zapůjčení na recepci. Rezervovat můžete dopředu na telefonu +420 482 368 111.

Nordic Walking

Singletrek pod Smrkem

Singltrek pod Smrkem je první destinací značky Singltrek v České republice. Tuto síť stezek, umístěnou pod majestátní horu Smrk do překrásné divoké přírody severních svahů Jizerských hor, projektoval velšský designér stezek Dafydd Davis, který je uznáván jako absolutní světová špička ve svém oboru.

Turistické trasy

Lázně Libverda jsou zasazeny blízko úpatí Jizerských hor, kde je nespočet možností a tras pro výlety. V blízkosti je nejvyšší hora Smrk - s nově postavenou rozhlednou, skalní vyhlídky, vodopády, vyhaslá sopka Bukovec, protržená přehrada. Veškeré trasy jsou značeny. V samotném areálu a v těsné blízkosti lázní je kromě parku také několik lesních stezek a cest, které se dají využít k procházkám, odpočinku a posezení. 

Cyklotrasy a cyklostezky

Celý severočeský kraj je doslova protkán cyklostezkami různých obtížností. Cyklostezky, které začínají v okolí Lázní Libverda, nebo obec protínají, Vás provezou prostředím Jizerských hor, dovezou Vás k historickým památkám a dalším místům ve frýdlantském výběžku. Návaznost českých stezek do zahraničí je každým rokem zlepšována a na kole tak máte otevřenou cestu i do Polské republiky a Spolkové republiky Německo. Nemůžete-li si přivést vlastní kolo, rádi Vám ho zapůjčíme. 

Fitness centrum

Fitness centrum pro rekreační sportovce s výhledem na Jizerské hory.

Billiard

Pro hotelové hosty nabízíme zábavu v podobě billiardu.

Stolní tenis

Pro hotelové hosty nabízíme stolní tenis a zapůjčení pálek a míčků.

Kuželky

Zábava pro hotelové hosty a jejich ratolesti v případě hezkého počasí.

Petanque

Francouzská společenská hra, kdy se snažíte svými koulemi přiblížit co nejvíce dřevěné kuličce (tzv. prasátku). Zábava ideální pro více hráčů, ale lze hrát i v jednom hráči.

Skútr

Chcete se podívat po okolí? Můžete si k tomu vypůjčit letní skútr.

Relax stezka

Relax stezka pro venkovní cvičení, napojení s přírodou v podobě reflexních cest a zábava pro děti.

Fitpark

Venkovní trenažery pro mladé i starší generace pro posílení těla.