• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Ceny a Rezervace
Rezervace ubytování
  • Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Garance nejlepší ceny - získejte 5% slevu.   Klikněte ZDE

ZDRAVÉ HUBNUTÍ

Hubnutí a vnitřní očista organismu

 

Spa Resort Libverda ve spolupráci s Klinikou komplexní péče

 

Zde bychom Vám rádi prezentovali a představili Léčebný lázeňský program na snížení váhy a to program, který jsem připravili ve spolupráci s MUDr. Janou Všetičkovou a její Klinikou komplexní péče.

V případě hubnutí nejde jenom o estetické, ale také zdravotní důvody. V případě nadváhy je hubnutí také způsobem, jak zlepšit svoji zdravotní kondici.

Je jedno, jakou dietu si z nepřeberného množství vyberete. Záleží hlavně na tom, jak vám sedne, jak je racionální a také – jak velká je vaše motivace do hubnutí. Hubnutí totiž začíná (a také končí) v hlavě…

Pokud máte za sebou neúspěšné pokusy o zhubnutí a všemožné, často nezdravé diety, pravděpodobně budete mít potíže se zpomaleným metabolismem. Je jedno, jak moc se snažíte, pokud organismus pracuje zpomaleně a úsporně, energii si ukládá do tukových zásob.

Úspěch hubnutí tak může podpořit zrychlený metabolismus. Ano, metabolismus není jen genetickou záležitostí, ale dá se podpořit. Jedním ze způsobů, jak metabolismus opět rozpohybovat je detoxikace.

Detoxikace rozpohybuje metabolismus, a s ním také očistné procesy v těle. Zrychlený metabolismus znamená také zrychlené spalování kalorií a zlepšené odbourávání tuků.

Pokud podpoříte svůj metabolismus, zlepšíte také vstřebávání potřebných živin, vitamínů, enzymů, stopových prvků a minerálních látek. Tyto živiny lidský organismus potřebuje pro správné fungování, je jedno, zda půjde o fungování v běžném, detoxikačním nebo hubnoucím režimu. Živiny jsou jednoduše nezbytné pro život!

Vstřebávání živin probíhá primárně v trávicí trubici. Pokud jsou střeva zanesená, vstřebávání živin je potlačeno. Dochází navíc k nežádoucímu zdržování potravy v trávicím traktu a nadměrným procesům rozkladu, kdy vznikají další toxiny přímo ve střevech. To vede k dalšímu zatěžování organismu škodlivými látkami. Očista střev, která je nedílnou součástí každé detoxikace, tak prospěje za všech okolností, i jako první fáze hubnutí.

Nánosy ve střevech navíc mohou vážit až několik kilogramů. Pokud se jich zbavíte, zbavíte se s nimi i těchto nežádoucích kil. Detoxikace není hubnutím, ale hubnutí se může dostavit jako vedlejší projev.

Obdobně jako detoxikace střev prospěje i detoxikace jater jako klíčového detoxikačního orgánu. Játra jsou mimořádně výkonným orgánem, kde v každém okamžiku probíhá nespočet životně důležitých procesů. Pokud jsou však játra permanentně zatěžována, toxiny nejsou dostatečně odbourávány a dochází k jejich hromadění. To se pak mj. může projevit ve zpomaleném metabolismu.

Navíc, odbourávání tukových buněk,do kterých se také toxiny ukládají, je složitější.

Toxiny, se kterými se tělo nedokáže vypořádat, se hromadí i v mezibuněčných prostorech, spolu s tím dochází i k zadržování vody v těle. Detoxikace organismu se tak zabývá i očistou ledvin, která podporuje vylučování toxinů, zlepšuje také hospodaření s vodou uvnitř organismu.

V neposlední řadě jde také o očistu lymfatického systému, který se na celkové detoxikaci nemalou měrou také podílí.

Program zahrnuje lázeňskou péči týmu Spa Resortu Libverda a péči týmu Kliniky komplexní péče Liberec.