• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky Ceny a Rezervace
Garance nejlepší ceny
Příjezd 30
03 20
Odjezd 30
03 20
Počet dospělých
Počet dětí

Wellness & Léčení

Wellness & Léčení

Hostům resortu je k dispozici jak Léčebné a rehabilitační centrum Libverda s využitím přírodních léčivých zdrojů se širokou škálou procedur,
tak i příjemné Welness Centrum Jizera.

 

Wellness Centrum Jizera 

Načerpejte energii a zbavte se stresů v našem Wellness Centru Jizera za doprovodu příjemné relaxační hudby. Odpočiňte si v příjemném prostředí a svěřte se do péče našich zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace.

Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat můžete v sauně, vířivce  či rehabilitačním bazénu (26° C) o velikosti 8×4 m. V našem resortu je Vám také k dispozici Fitness centrum, z něhož je překrásný výhled mimo jiné na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk.

Otevírací doba Wellness Centra Jizera: denně od 8:00 do 20:00.

 

 

Léčebné a rehabilitační centrum Libverda

Spa Resort Libverda pečuje převážně o klienty s potížemi pohybového aparátu, pooperačních stavů páteře, kloubních náhrad a pacienty s onemocněním srdce, krevního oběhu a cév.         

Nedílnou součástí terapie jsou rašelinové obklady, vířivé, přísadové koupele, různé druhy masáží (klasické, reflexní, podvodní), cvičení v bazénu, mobilizační techniky, cvičení s fyzioterapeuty, cvičení na přístrojích, motodlahy, elektroléčba a další.

Léčba je určena a upravena každému pacientovi dle vstupní lékařské prohlídky anebo na základě doporučení revizních a odborných lékařů.

V Lázních Libverda dochází k maximálnímu využívání účinků místních minerálních pramenů, zejména k uhličitým koupelím. Minerální prameny jsou hydrogenuhličitano-hořečnatovápenatého typu se zvýšeným obsahem kyseliny křemičité. Jsou hypotonické a studené. Průměrný obsah oxidu uhličitého je 2400 mg/l. Pro ostatní procedury a léčebné metody je používáno moderní vybavení a nejnovější léčebné postupy.

Otevírací doba Léčebného a rehabilitačního centra Libverda: pondělí - pátek od 7:00 do 15:30.

 

Podpora plodnosti v Lázních Libverda

Spa Resort Libverda ve spolupráci s Klinikou komplexní péče

 

Rádi bychom Vám představili Léčebný lázeňský program pro podporu plodnosti, který byl vytvořen ve spolupráci s Klinikou komplexní péče v Liberci vedenou MUDr. Janou Všetičkovou.

Z osobních zkušeností při práci s našimi klienty víme, že se stále více objevují páry, které trápí potíže s početím či donošením miminka.

Vnímáme zvyšující se podíl případů, kdy příčina bývá na straně partnera.

Stejně tak se často setkáváme se ženami, kterým se nedaří otěhotnět, či udržet těhotentství ani cestou asistované reprodukce, přestože jsou z hlediska lékaře zcela zdravé či vyléčené.

V současné době pro tyto páry neexistuje ucelený systém odborné péče, který by se věnoval této problematice komplexně (může se jednat o problémy s imunitní reakcí, endometriózu, nechtěném přibírání při hormonální stimulaci před IVF, psychické problémy, atd.)

Lázeňský program je založen na zkušenostech lékařů, fyzioterapeutů a specialistů s dlouhodobými zkušenostmi s detoxikací, rehabilitací, celostní medicínou, psychoterapií, vitálními energiemi.

Program zahrnuje lázeňskou péči týmu Spa Resortu Libverda a péči týmu Kliniky komplexní péče.

Podrobný program včetně cen nalzente ZDE.

Termín a čas procedur si prosím rezervujte ještě před Vaším příjezdem
do Resortu a to na telefonu
+420 482 368 657
nebo emailové adrese
rozpis@lazne-libverda.cz
pondělí – pátek od 7:00 – 15:30 hod.