• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky Ceny a Rezervace
Garance nejlepší ceny
Příjezd 22
02 20
Odjezd 22
02 20
Počet dospělých
Počet dětí

PODPORA PLODNOSTI

Podpora plodnosti v Lázních Libverda

 

Spa Resort Libverda ve spolupráci s Klinikou komplexní péče

 

Rádi bychom Vám představili Léčebný lázeňský program pro podporu plodnosti, který byl vytvořen ve spolupráci s Klinikou komplexní péče v Liberci vedenou MUDr. Janou Všetičkovou.

Z osobních zkušeností při práci s našimi klienty víme, že se stále více objevují páry, které trápí potíže s početím či donošením miminka.

Vnímáme zvyšující se podíl případů, kdy příčina bývá na straně partnera.

Stejně tak se často setkáváme se ženami, kterým se nedaří otěhotnět, či udržet těhotentství ani cestou asistované reprodukce, přestože jsou z hlediska lékaře zcela zdravé či vyléčené.

V současné době pro tyto páry neexistuje ucelený systém odborné péče, který by se věnoval této problematice komplexně (může se jednat o problémy s imunitní reakcí, endometriózu, nechtěném přibírání při hormonální stimulaci před IVF, psychické problémy, atd.)

Lázeňský program je založen na zkušenostech lékařů, fyzioterapeutů a specialistů s dlouhodobými zkušenostmi s detoxikací, rehabilitací, celostní medicínou, psychoterapií, vitálními energiemi.

Program je vhodný pro ženy, ale i celé páry, které se chystají založit rodinu a chtějí zvýšit svoji šanci na hladký průběh otěhotnění a průběhu těhotenství. Program nabízíme též ženám a párům, které již podstoupily jeden či více asistovaných cyklů - nebo se na ně připravují - a chtějí zvýšit pravděpodobnost úspěchu v dalším cyklu.

Program je vhodný pro ženy po opakovaných potratech, s endometriózou, srůsty, cystami, nepravidelným menstruačním cyklem ... atp.

Délka programu je 14 dní. Možnost dalšího vedení a konzultací po ukončení lázeňského programu je samozřejmostí - pokud si budete přát.

Program zahrnuje lázeňskou péči týmu Spa Resortu Libverda a péči týmu Kliniky komplexní péče.

 

Složení programu Vám zde budeme prezentovat v nejbližších dnech.