• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma parkování (u vyšších typů pokoje)
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky Ceny a Rezervace
Garance nejlepší ceny
Příjezd 02
04 20
Odjezd 02
04 20
Počet dospělých
Počet dětí

Filozofie

Filozofie 


Léčíme, relaxujeme, aktivně trávíme volný čas. To vše s respektem k místní lázeňské tradici a historii v malebné kotlině s překrásnými výhledy na vrcholky Jizerských hor.

Léčit, regenerovat, relaxovat a udělat něco dobrého pro své tělo i duši – toto je římská lázeňská filozofie prověřená věky. Tímto se řídil i zakladatel lázní Kristián Filip Clam-Gallas, duchovní přesah zajištoval již tehdy Klášter Hejnice. Na tyto hodnoty navazuje i současné vedení lázní a snaží se je nadále rozvíjet tak, aby péče o klienty reflektovala moderní trendy lázeňství, duševní regeneraci i splňovala nároky na kvalitní ubytování, stravování i aktivní trávení volného času.

 

Jedinečnost léčebného pobytu:

Spa Resort Libverda si navzdory privatizačnímu trendu v lázeňství z 90. let, uzavřít všechny služby pod jednu střechu, ponechal jedinečnosti v nutnosti pohybu po celém areálu lázní. Léčí se zde především pohybový aparát a klienti se musí mobilizovat a rozhýbat. O nesporném účinku nuceného pohybu po lázeňském areálu referují sami klienti, kteří jsou pozitivně překvapeni významným zlepšením své mobility již v druhé polovině léčebného pobytu.