Lázně Libverda

Vítejte na stránkách Lázní Libverda
Lázně Libverda

Lázně Libverda

MIMOŘÁDNÁ AKCE * SLEVA 15% NA VÁŠ POBYT

Vážení klienti, 

velice nás těší, že se vracíte do našich lázní, avšak během roku 2016 jsme Vás nemohli plně uspokojit z důvodu plné obsazenosti našich lázní a proto jsme pro Vás připravili TOP NABÍDKU 15% SLEVU na pobyty z Ceníku relaxačních, wellness a lázeňských pobytů. Na pobyt můžete přijet kdykoli v termínu 15.3.2017 - 15.5.2017.

Kolonáda s fontánou
 
Další akční nabídky

Lázně Libverda

Lázně Libverda jsou lázeňským komplexem ležícím 25 km od Liberce. V LÁZNÍCH LIBVERDA, a.s. nabízíme ubytování v 6 penzionech a hotelech a máme v nabídce víkendové, týdenní léčebné a wellness pobyty. Všechny pobyty lze objednat na tel.: 482 368 101-102 a procedury na tel.: 482 368 657. Přijeďte se přesvědčit o čistém vzduchu Jizerských hor, spoustě turistických a cyklistických stezek. 

Novinkou je nástupní místo na 80 km Singltrek přímo v lázních!


Platební možnosti

Vážení zákazníci,
v rámci neustálého zlepšování našich služeb jsme pro vás připravili možnost úhrady v LÁZNÍCH LIBVERDA a.s. následujícími platebními kartami a šeky:Visa, Visa Electron, Master-Card, MasterCard Electonic, Maestro, Diners Club, CADHOC, UNISEK, UNISEK+, Sodexo, Holiday Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Relax Pass

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Dopravní info

Facebook

 
předchozí další
Evropská unie
eVSTUPENKA
Hotel Alexis
Hotel Valdštejn
PRIOR Česká republika
Společný regionální operační program (SROP)
Liberecký kraj
Kudyznudy
Madisson -  Technika pro zdravotnictví, rehabilitaci a wellness
Ypsilon Golf Resort Liberec
© Lázně Libverda a.s. | všechna práva vyhrazena
Public4u © 2000-2017
load